Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.09.2019, 10:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
Został oficjalnie zwolniony po meczu z Jagiellonią, ale potem w Kielcach skapnęli się że będą musieli mu zapłacić i zaczęli kombinować. Pzestałem to śledzić.

Dlatego m.in. rozśmieszyła mnie teza FraMata że nie są tak słabi jak by wskazywała ich gra, bo są. Nawet gorsi. Co nie oznacza że się na boisku położą.

Lettieri i tak fajnie to poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 10:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując