Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza
szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
|
To tylko pokazuje jak debilne wnioski wyciąga się w naszej kopanej gdy drużynę dopada kryzys sportowy.