|
Senior Member
Offline
|
#12

10.09.2019, 07:59
|
funkykoval napisał(a): 
|
Ja to zawsze boję się meczów Wisły z drużynami z dołu tabeli - w zeszłym sezonie na Miedzi i Sosnowcu za bardzo się nie wzbogaciliśmy - 4 pkt na 12 możliwych..... dramat
|
Chyba nawet na 18. 
|
|