FraMat napisał(a):

Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
|
Nie wiem jak z ambicją, ale mają żenująco słabych piłkarzy. Co nie znaczy że będzie to łatwy mecz, ale są żałośnie słabi jeżeli chodzi o umiejętności. Po prostu dno. Z zeszłorocznej drużyny nie zostało nic (12 wymienionych).
Mają już w ogóle trenera?