Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.09.2019, 19:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
Nie wiem jak z ambicją, ale mają żenująco słabych piłkarzy. Co nie znaczy że będzie to łatwy mecz, ale są żałośnie słabi jeżeli chodzi o umiejętności. Po prostu dno. Z zeszłorocznej drużyny nie zostało nic (12 wymienionych).

Mają już w ogóle trenera?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując