|
Mecz z Zagłebiem patrzac na tabele i obecną wtedy chwile był meczem z nozem na gardle, musielismy wygrac. Teraz juz noza na gardle nie mamy, ale znow przydałoby sie wygrać, by przełamać serie wyjazdową bez zwyciestwa i żeby złapać oddech na kolejke czy 2 i by mecz z Płockiem był już o takie pełne odetchnięcie i spokoj przed derbami.
|