|
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|