Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.09.2019, 14:32
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując