Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14255
Stary 07.09.2019, 10:13
Raczej zapłacą bo :

- Jak zrobią jakiś "myk" aby nam nie zapłacić to po problemach z opłaceniem Novikovasa plus teoretycznym kombinowaniu nas na tych 30% w bardzo bliskiej perspektywie nikt z Ekstraklapy nie odda piłkarza do Legii.
Chyba że za konkretną gotówkę, bo jako partner będą kompletnie spaleni.


Jeżeli nam nie zapłacą obiecanego % to zamkną sobie drogę na ciekawe transfery wewnątrz E. Z czym i tak od lat są problemy - kwoty żądane za zawodników. Chyba, że własnie do Legii jako okno wystawowe i dalej %.
Odpowiedz cytując