brylant17 napisał(a):

|
Podejrzewam,że będą kombinować jak nie zapłacić
|
Zapłacą, ale najpóźniej jak się da. Zwyczajnie nie mają pieniędzy, Jsgielloni do teraz za transfer Novikovasa.
W mońcu będą musieli, inaczej ujemne punkty dostaną, ale to raczej potrwa.