Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 07.09.2019, 08:53
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Ściąganie takich specjalistów może okazać się docelowo kolejnym argumentem dla piłkarzy, którzy grali na wysokim poziomie, ale z jakiegoś powodu w trakcie kariery "mieli problem" i chcą się odbudować.
Pójdzie fama, że w Wiśle można wrócić do formy i pójść za dobre pieniądze np za granicę - przy naszym budżecie pozyskanie takiej "upadłej" gwiazdy z niewysokim jak na jej potencjał kontraktem wydaje się być niezłym rozwiązaniem, aczkolwiek obarczonym ryzykiem (jak każdy transfer do naszej E-klapy, ale jakoś mam pełne zaufanie do osób podejmujących decyzje w Klubie).
Ale przecież my to robimy od lat. Sadlok, Carlitos, Kort, Halilović, Wojtkowski, Bartkowski, Burliga, Klemenz, Silva, Janicki, Pietrzak, Niepsuj, Mak, Chuca. Przecież my od lat ściągamy piłkarzy których odbudowujemy bądź wręcz od zera budujemy. Zwłaszcza Stolarczyk ma w tej kwestii osiągnięcia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując