BlurgH napisał(a):

Ściąganie takich specjalistów może okazać się docelowo kolejnym argumentem dla piłkarzy, którzy grali na wysokim poziomie, ale z jakiegoś powodu w trakcie kariery "mieli problem" i chcą się odbudować.
Pójdzie fama, że w Wiśle można wrócić do formy i pójść za dobre pieniądze np za granicę - przy naszym budżecie pozyskanie takiej "upadłej" gwiazdy z niewysokim jak na jej potencjał kontraktem wydaje się być niezłym rozwiązaniem, aczkolwiek obarczonym ryzykiem (jak każdy transfer do naszej E-klapy, ale jakoś mam pełne zaufanie do osób podejmujących decyzje w Klubie).
|
Ale przecież my to robimy od lat. Sadlok, Carlitos, Kort, Halilović, Wojtkowski, Bartkowski, Burliga, Klemenz, Silva, Janicki, Pietrzak, Niepsuj, Mak, Chuca. Przecież my od lat ściągamy piłkarzy których odbudowujemy bądź wręcz od zera budujemy. Zwłaszcza Stolarczyk ma w tej kwestii osiągnięcia.