Kiedy Carlitos przychodził do Legii z Wisły Kraków, kosztował 450 tys. euro plus bonusy. Jednym z nich było 30 procent od następnego transferu, ale liczone z różnicy pomiędzy tym, co zapłacono Wiśle, a tym, co przeleje nabywca. Licząc od 2,5 mln euro, to 750 tys. euro.
https://legia.net/news/transfery-car...ic-legie/75159