Wicepremier Jarosław Gowin powiedział, że najbardziej interesuje go âściąganie do Polski ludzi, którzy mogą być polską elitąâ. Jego zdaniem, Polska powinna inwestować w ściąganie m.in. z Ukrainy wykwalifikowanych pracowników.
https://kresy.pl/wydarzenia/gowin-ch...-elity-polski/
Banderowcy naszą elitą?.