Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37063
Stary 06.09.2019, 13:25
Wicepremier Jarosław Gowin powiedział, że najbardziej interesuje go „ściąganie do Polski ludzi, którzy mogą być polską elitąâ€. Jego zdaniem, Polska powinna inwestować w ściąganie m.in. z Ukrainy wykwalifikowanych pracowników.
https://kresy.pl/wydarzenia/gowin-ch...-elity-polski/

Banderowcy naszą elitą?.