Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 05.09.2019, 19:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wy to macie zdrowie... pokłócić się AŻ TAK o wygrany mecz?
Bo to trochę jak dyskutować przy koniaczku i cygarach.
A kłócenie się po przegranym to jak nap...ć się po wódzie


A tak bardziej serio to polecam przesłuchać TSW z weszlo.fm z tego sezonu.
Wielokrotnie powtarzano, że Brożek przed sezonem zrobił całą serię badań, z której wyszło co mu dolega(ło) i to wyleczył. Teraz trenuje indywidualnie z Leszkiem Dyją (https://krakow.naszemiasto.pl/wisla-.../ar/c2-5177865).
Więc duża szansa, że akurat Brozio szklany nie będzie. Owszem, wydolnościowo PESELu nie przeskoczy. Ale na naszą ligę do TOP8 może wystarczy
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując