MaLk napisał(a):

Wy to macie zdrowie... pokłócić się AŻ TAK o wygrany mecz?
|
Bo to trochę jak dyskutować przy koniaczku i cygarach.
A kłócenie się po przegranym to jak nap...ć się po wódzie
A tak bardziej serio to polecam przesłuchać TSW z weszlo.fm z tego sezonu.
Wielokrotnie powtarzano, że Brożek przed sezonem zrobił całą serię badań, z której wyszło co mu dolega(ło) i to wyleczył. Teraz trenuje indywidualnie z Leszkiem Dyją (
https://krakow.naszemiasto.pl/wisla-.../ar/c2-5177865).
Więc duża szansa, że akurat Brozio szklany nie będzie. Owszem, wydolnościowo PESELu nie przeskoczy. Ale na naszą ligę do TOP8 może wystarczy
