Pytanie co to za klucz. Ja kiedyś w jednym korpo miałem promocję dla pracowników i kupiłem cały pakiet za bodajże 50 zł.
Klucz działa pewnie do dzisiaj - ale w warunkach licencji było że mogę używać tak długo jak pracuję w tym konkretnym korpo.
Tak samo są licencje akademickie - może ktoś ma klucz z AGH itp - działający ale w licencji jest napisane że do użytku do celów naukowych itp.
Wiele jest rodzajów licencji i cholera wie na co akurat trafiłeś
