LucjuszWielki napisał(a):

|
Zapomniałem dodać, że bardzo cieszy mnie odgryzienie się gołębiarzom za przegrany mecz w zeszłym sezonie, po którym straciliśmy szanse na awans do ósemki, jak również za 1:1 kiedy Starzyński z wolnego asystował i też nie awansowaliśmy.
|
Ja tam nie mam urazu, ale bardzo dobrze że wykorzystaliśmy ich kryzys i zainkasowaliśmy trzy punkty. Za dwa tygodnie trzeba to samo zrobić w Kielcach.