|
Jak to jest, że w sklepie pakiet Office kosztuje kila stówek a na A... można kupić klucz za 30 zł? Nie pogryzie się z oryginalną Windą?
Nie znam się na tym, a muszę do nowego komputera zapakować edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny. Nie biorę pod uwagę OpenOffica ponieważ dużo czasu zajmuje mi znajdowanie tych samych funkcji.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 03.09.2019 o godz. 15:22.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|