szprotson napisał(a):

Obrona jest słaba, przeciez to widac od tamtego sezonu Ale Stolar głupi nie jest, dlatego gramy posiadnaie piłki i kontrole, w zwiazku z czym przeciwnik ma mniej czasu na swoje akcje.
|
Obrona jest słaba PERSONALNIE, przez co tracimy kuriozalne bramki bo ktoś się zdrzemnie przy stałym fragmencie gry (dwie bramki) albo przegra drybling pod własnym polem karnym (chyba trzy). Był jeszcze strzał życia zawodnika Śląska, gdzie nie doskoczył Wojtkowski.
Obrona jak ustawienie i gra całej drużyny wygląda bardzo dobrze. Co do punktu pierwszego, to gramy tym na co nas stać. Savicević pewnie dlatego gra u nas, bo na mecz robi cztery setki dla nas i dwie dla przeciwnika. Nie było chyba meczu w tym sezonie w którym nie narobiłby syfu pod naszą bramką. I można tak wymieniać...