|
Z jednej strony "obrona słaba" , z drugiej strony tylko slepy nie zauważy widocznej poprawy względem poprzedniego sezonu i zatrważającej średniej straconych bramek 1.7/ mecz. A zauważmy że graliśmy z całą aktualna czołówka.
Naszą aktualna czwórka Niepsuj- Janicki - Klemenz - Sadlok dodatkowo na tyle się kartkuje że lada moment może być przymusowa wymiana, a kto wie czy nie na dłużej. W kolejce na szansę na pewno czekają głównie Wasyl i Burliga.
Widać że Stolar bardziej pracuje nad obrona jako formacja, Natomiast przy takich błędach jak Niepsuja z Jaga czy ostatnich Silvy i Sadloka można tylko rozłożyć ręce.
|