Wyświetl pojedynczy post
Adamik
Junior Member
 
Od: 08.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 03.09.2019, 09:43
Czytając wypowiedzi w kilku tematach widzę, że kilka osób ma zastrzeżenia do obrony. Patrząc tylko na pierwsze połowy spotkań to pięciokrotnie nie traciliśmy gola - drugie 45 min zawsze wygląda w tym aspekcie nieco gorzej ale to i tak porażki po 0-1 ze Śląskiem i Pogonią czyli drużynami będącymi obecnie na czele. W ogóle na 3 porażki w sezonie wszystkie są z drużynami aktualnie na miejscach 1-3. Więc chyba nie najgorzej mając z tyłu głowy gdzie w tym momencie jesteśmy sportowo, finansowo i organizacyjnie.

Bardziej martwi mnie kwestia ataku. Oczywiście wielki szacunek za to co robi Brożek ale no Buksa, Drzazga czy Wojtkowski muszą wziąć na siebie więcej jeśli idzie o liczby. Ile czasu Brożek da radę ciągnąć ten wózek? Moim zdaniem przyjdzie w tym sezonie moment gdzie będzie zadyszka i wtedy ktoś musi wziąć ciężar strzelania na swoje barki.

Co do meczu z Zagłębiem - od 2-0 do 2-2 potem do 84 minuty drżenie żeby nic się nie wydarzyło złego. To są mecze gdzie analizowanie składności, dokładności i taktyki schodzi trochę na dalszy plan bo wiele emocji po prostu każe oglądać mecz z wypiekami na twarzy. Jak tak mają wyglądać pojedynki w tym sezonie to będzie się to oglądało dobrze. Nie dlatego że widzieliśmy jakąś górnolotną piłkę tylko dlatego że 90 min były emocje.

Takie jest moje zdanie i przy okazji witam użytkowników
Odpowiedz cytując