Szneka napisał(a):

|
Zgadzam się z przedmówcą, że kadrę mamy solidną. Jest po dwóch ludzi na każda pozycję i jest rywalizacja.Pokazał to Mak w meczu z Zagłębiem. chciałbym żeby Drzazga jeszcze odpalił. Liczyłem jeszcze, że pójdzie na wypożyczenie Kumah.
|
Wypożyczyć wypożyczonego?
