Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 02.09.2019, 20:08
Jeśli dobrze kojarzę to ten denny Śląsk jest liderem naszej ligi, ograł nas, Piasta, Craxę i Lecha, zremisował z Legią, Lechią i Pogonią, a więc grał z całą czołówką ligi.
I jak dobrze pamiętam, to z tym dennym Śląskiem sam Drzazga powinien mieć hat-tricka bo to nie były dobre sytuacje tylko patelnie. A że nie potrafił ich wykorzystać to już druga strona medalu.
Do tej pory rozegraliśmy siedem meczów, w żadnym z nich nie byliśmy gorsi od przeciwników, mimo, że cały czas nie gramy w najsilniejszym składzie. W każdym przegranym meczu wynik mógł być zupełnie odwrotny. Za to w wygranych przez nas meczach tylko mecz z Górnikiem był wyrównany. Może widziałem inny mecz, ale z Zagłębiem, poza okresem po stracie gola na 2-1, byliśmy drużyną o klasę lepszą. Gole strzelamy po świetnych akcjach, zastanawiam się która akcja była ładniejsza, czy klepka Maka z Broziem, podanie Savicevica do Maka, akcja Maka i asysta do Wojo, czy cudne podanie na nos Bogusia do Brozia.
Owszem tracimy gole, ale większość po indywidualnych błędach a nie błędach drużyny w ustawieniu. Więc jeśli te błędy zostaną wyeliminowane to myślę, że będzie to wyglądało jeszcze lepiej.
Ostatnio edytowane przez staszek2309 : 02.09.2019 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując