Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85539
Stary 02.09.2019, 17:22
@Pulpet

Nie tylko Ty masz takie wrażenie. Chociaż od takiego Strąka to Plewka jest lepszy technicznie, jednak zdecydowanie unika gry, jakoś tak przemyka się niezauważony. Jego obecność w składzie oznaczała zmniejszenie kreatywności ofensywnej o 50%.

Oby się chłopak ograł i nabrał pewności, chęci bycia "pod grą"
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując