|
@Pulpet
Nie tylko Ty masz takie wrażenie. Chociaż od takiego Strąka to Plewka jest lepszy technicznie, jednak zdecydowanie unika gry, jakoś tak przemyka się niezauważony. Jego obecność w składzie oznaczała zmniejszenie kreatywności ofensywnej o 50%.
Oby się chłopak ograł i nabrał pewności, chęci bycia "pod grą"
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|