regan napisał(a):

|
Wszystkim tym co piszą, że gramy jakoś super. Szczerze wedlug mnie gorzej było tylko za Wdowca jesli chodzi o gre ale wtedy wiadomo co było determinantą slabej gry
|
Naucz się czytać. Napisałem SUPER MECZ, a nie super gramy, a to jest różnica. Były emocje, ładne bramki, ładne akcje, były babole, anulowany karny itd. Mi się mecz jako widowisko podobał, pierwsza bramka Brożka, po klepce również. ale zaznaczyłem, że daleki jest od tego by napisać, że "wciąga ligę nosem" bo tak nie jest. Ligę wciągał Melikson i Carlitos jak grał u nas.