Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.09.2019, 12:01
Trzeba pamiętać o znaczącej podwyżce cen biletów przed sezonem, na pewno wpływy z tego roku będą znacząco wyższe niż w poprzednim. Bardzo fajnie, że nie ma spadku frekwencji z tego powodu względem zeszłego roku kalendarzowego. Wiadomo, że na wiosnę 2020 będzie ciężko powtórzyć rezultat z tego roku pod względem ilości kibiców, ale finansowo są przesłanki do tego, że zakręcimy się na podobnym pułapie.


Jest to kluczowe zważywszy na obecną sytuację finansową klubu.
Odpowiedz cytując