|
Trzeba pamiętać o znaczącej podwyżce cen biletów przed sezonem, na pewno wpływy z tego roku będą znacząco wyższe niż w poprzednim. Bardzo fajnie, że nie ma spadku frekwencji z tego powodu względem zeszłego roku kalendarzowego. Wiadomo, że na wiosnę 2020 będzie ciężko powtórzyć rezultat z tego roku pod względem ilości kibiców, ale finansowo są przesłanki do tego, że zakręcimy się na podobnym pułapie.
Jest to kluczowe zważywszy na obecną sytuację finansową klubu.
|