|
Frekwencja przy aktualnym terminarzu na jesień to temat mocno drugorzędny. Do końca roku przy Reymonta będziemy mieć... 5 spotkań. We wrześniu 1, w październiku 1, w listopadzie 1 i w grudniu 2. Średnia po derbach pewnie będzie oscylować w granicach 18 koła i może przy dobrych wiatrach skończy się na 20k do końca roku. Licząc że sprzedanych biletów średnio jest 10-15% więcej to średnia która zdecydowanie powinna zadowalać zarząd.
|