Lonia napisał(a):

Indywidualnie wyróżniłbym Grabowskiego,pewny w obronie,walecznie i agresywnie przez 90min,dobre wrzutki ze stałych fragmentów i z gry no i asysta przy golu Burligi.W formie z tego meczu śmiało może zastąpić Sadloka w 1 składzie.
|
Śmiało może zastąpić Sadloka w pierwszym składzie, bo dobrze grał z jedną z najgorszych ekip w 4 lidze? Dobre
Myślę jednak, że do wygryzienia (nie najlepiej grającego) Sadloka jeszcze mu daleko.