Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.09.2019, 22:40
regan napisał(a):
Uwielbiam takich bakłażanów co oceniają mecz przez pryzmat wyniku

Mecz był fatalny. Kopanina taka, że głowa boli.

Co Ty gościu za przeproszeniem pier.dolisz - fatalne mecze to graliśmy za Kiko Atletico. To tam była kopanina nawet jak wygrywaliśmy, taktyka pt. oddajmy piłkę Lopezowi niech się martwi.


Gramy ofensywnie, porywająco, jeszcze nie w jednym meczu komuś wrzucimy czwórkę czy piątkę.

Do gry o coś więcej brakuje nam stabilizacji finansowej jak i szerokości kadry, bo nasi liderzy są po prostu szklani. Basha, Brożek, Savicevic czy Kuba to nie są niestety piłkarze, którzy rozegrają cały sezon od dechy do dechy. Z drugiej strony to są goście, którzy gdy mają dobry dzień to mogą w tej lidze każdemu zrobić dziecko.



I trzeba się tym faktem po prostu cieszyć i pamiętać, gdzie byliśmy pół roku temu.
Odpowiedz cytując