RAF napisał(a):

|
Ja tak napisalem. A co geniuszu, 36 letni Brozek nie wciaga tej ligi nosem? Malo ktory zawodnik zachowalby sie podobnie jak Brozek w tych dwoch sytuacjach bramkowych. I oczywiscie niezbyt to dobrze swiadczy o lidze ze zawodnik myslacy to zakonczeniu kariery wraca i robi z obroncami co chce. Szczegolnie ze mowimy o pozycji napastnika gdzie dynamika i fizyka graja jedna z wazniejszych rol.
|
Nie, nie wciaga nosem i ten tekst był tak żałosny, że nie chcę nawet wdawać się w polemikę
