bódyń napisał(a):

Spadamy na 4 miejsce we frekwencji
|
Średnia nie jest zła, ale myślę, że mogłaby być większa. Duży wpływ na frekwencję mają wyniki osiągane na wyjazdach, a te mamy słabe i mam nadzieję, że się to zmieni. Liczę na 4 pkt w dwóch kolejnych kolejkach. Wiadomo, że na Legię i Cracovię będzie razem około 60 tysięcy, ale na inne mecze żeby się chociaż kręciło koło 20 tysięcy są potrzebne lepsze wyniki na wyjazdach.