Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 01.09.2019, 21:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Spadamy na 4 miejsce we frekwencji
Średnia nie jest zła, ale myślę, że mogłaby być większa. Duży wpływ na frekwencję mają wyniki osiągane na wyjazdach, a te mamy słabe i mam nadzieję, że się to zmieni. Liczę na 4 pkt w dwóch kolejnych kolejkach. Wiadomo, że na Legię i Cracovię będzie razem około 60 tysięcy, ale na inne mecze żeby się chociaż kręciło koło 20 tysięcy są potrzebne lepsze wyniki na wyjazdach.
Odpowiedz cytując