Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.09.2019, 21:24
regan napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam takich bakłażanów co oceniają mecz przez pryzmat wyniku

Mecz był fatalny. Kopanina taka, że głowa boli. To że przyjechała jeszcze bardziej niepoukładana drużyna niż my, to nie znaczy, że jak im pykamy 4 bramki to jest super. Mnóstwo strat, czasem kompomitujących, długie dzidy, kultura gry jakby grali zawodnicy z łapanki.
Niestety faktem jest, że mamy 5-6 fajnych grajków na poziomie to nastepnych 5-6 mamy takich którzy z Techniką ostatnio spotkali się w 4 kl. Podstawówki zaraz po zajęciach z plastyki. Niestety Stolar nie ma materiału ludzkiego do pracy i moim zdaniem i tak wyciska z niektórych 120% Brożek - druga młodość ale Mak Niespuj czy Janicki to są zawodnicy na głęboką ławkę w Rakowie a podstawowi w Wisle.

Serio ja rozumiem, że wielu patrzy sercem ale na litość Boska przyjedzie poukładana drużyna do nas a nie ogórki jak do tej pory i zrobi mega problem.
Polecam niektórym chłodną głowę, żeby sie nie okazało, że po następnym meczu będą padać wyzwiska i wskazywani będą ci do zwolnienia.
Sam jesteś bakłażan pokemonie. Super się oglądało, a to, że w polskiej lidze jest kopanina po czole to wiadomo nie od dzis. Jakbym oglądał mecz w celu delektowania się rzemiosłem cyrkowym to oglądałbym ligę hiszpanska lub angl :/ więc, to że ktoś napisze "super zawodnik" to w skali polskiej geniuszu :/

To, że mecz mi się podobał pokemonie to nie oznacza, że nie mam świadomości, że byle kto może nas powieść piątke do zera - to liga polska - zważ pokemonie, że geniusz tobie podobny napisał "Brożek nadal wciąga nosem lige", więc do tego się pruje bo jest warte ośmiania, a nie do tego, że komuś podobało się "widowisko" - a jak masz drwić to wyp przed ELEVEN i oglądaj Messiego
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.09.2019 o godz. 21:27.

Odpowiedz cytując