Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.09.2019, 21:18
regan napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam takich bakłażanów co oceniają mecz przez pryzmat wyniku

Mecz był fatalny. Kopanina taka, że głowa boli. To że przyjechała jeszcze bardziej niepoukładana drużyna niż my, to nie znaczy, że jak im pykamy 4 bramki to jest super. Mnóstwo strat, czasem kompomitujących, długie dzidy, kultura gry jakby grali zawodnicy z łapanki.
Niestety faktem jest, że mamy 5-6 fajnych grajków na poziomie to nastepnych 5-6 mamy takich którzy z Techniką ostatnio spotkali się w 4 kl. Podstawówki zaraz po zajęciach z plastyki. Niestety Stolar nie ma materiału ludzkiego do pracy i moim zdaniem i tak wyciska z niektórych 120% Brożek - druga młodość ale Mak Niespuj czy Janicki to są zawodnicy na głęboką ławkę w Rakowie a podstawowi w Wisle.

Serio ja rozumiem, że wielu patrzy sercem ale na litość Boska przyjedzie poukładana drużyna do nas a nie ogórki jak do tej pory i zrobi mega problem.
Polecam niektórym chłodną głowę, żeby sie nie okazało, że po następnym meczu będą padać wyzwiska i wskazywani będą ci do zwolnienia.
Zastanawiam się czasem, czy niektórym się nie .......i w głowie przez to, że widzą Brożka, Boguskiego i Błaszczykowskiego, przez co wydaje im się, że sezon temu jeszcze trenował nas Skorża...

Gramy w tej chwili najładniejszą piłkę w lidze, z najbardziej efektownymi akcjami i kontrami. W obronie jeszcze to nie styłko i dlatego porażki będą i to niejedne. Jak przypomnę sobie jak wyglądała gra za Moskala, Zielińskiego, Smudy czy Carillo, to można tylko z ulgą westchnąć, że tatmte czasy mamy za sobą, czasy Jankowskiego w ataku, pokracznych rajdów Sarkich i Guerrierów na skrzydłach czy Garguły jako głównego pożal się Boże playmakera.

Poukładane drużyny już były cztery do tej pory, z Lechią byliśmy po prostu lepsi na ich terenie, pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem, który wygrał tylko dlatego, że mieli bramkę typu raz na 100 lat, przegrana z Imazem na jego terenie (jedną bramką) i faktycznie słaby mecz z Pogonią, ale też bez jakiegoś pogromu. W żadnym z tych meczów nie byliśmy zdeptani i zrównani z ziemią.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 01.09.2019 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując