Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 01.09.2019, 16:22
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, żeby chodziło o szatnię. Po meczu podszedł do niego Stolarczyk i pocieszał go jak Lisa po pamiętnym meczu z Piastem. Może po prostu tak przeżył tę stratę.

Istnieje jeszcze teoria, że to dlatego, że dostał mocno piłką w głowę podobno w którymś momencie, ale to raczej by chyba nie płakał z tego powodu.
Nie dostał piłką, tylko mocno zderzył się pod naszym polem karnym głową z piłkarzem Zagłębia. Obaj leżeli po tym na boisku kilka minut, sędzia musiał przerwać żeby udzielono im pomocy. Schodząc był lekko zamroczony.

Nagrałem sobie mecz i obejrzałem po powrocie do domu, na zbliżeniu było widać że mocno oberwał, nawet komentatorzy o tym wspominali.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując