A niech uczą się dalej tikitaki, a nuż za te 20 meczy zacznie im się kleić ta gra. Czy mamy przegrywać po wybijaniu na oślep, czy po próbach ładnej gry, to ja wolę to drugie. Mam nadzieję, że Stolarczyk będzie konsekwentny w tym co każe chłopakom od poczatku sezonu.
Sadlok tradycyjnie co drugi mecz świetna gra. Brożek brak słów, jeszcze okaże się że to będzie nasz napastnik nr 2 w kadrze jak Piątkowi nie wróci forma, a Milik nie wyzdrowieje.
Jeszcze co do Jeana, wydaje mi się, że poczuł się za pewnie, parę minut wcześniej dokładnie z podobnej opresji wyszedł pięknym zwodem. Po prostu kubeł zimnej wody, ale nie ma co chłopa krytykować, bo kawał serca zostawia na boisku. Mimo wszystko wolę na tej pozycji bardziej przecinakowatego Bashe. No i Vukan w sytuacji gdy Wojtkowski jest w danym meczu w gazie powinien skupić się na defensywie, wtedy Jean nie musiałby sam ogarniać defensywy środka pola. Tylko, że też szkoda marnować umiejętności Savicewica na typowe bronienie.
Kurde, zaczyna być konkurencja na danych pozycjach
