|
Z dwóch powodów :
1) Jean Carlos po głupiej stracie i 1 bramce dla Zagłębia się przestraszył i przestał robić to co umie - próbować wychodzić spod pressingu - potem wszystkie piły szły prosto do stoperów.
2) Zagłębie zobaczyło, że jak siądą na nas to mogą coś z tego mieć i zaczęło mocniej i częściej pressować.
|