Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 01.09.2019, 09:09
może jestem laikiem ale mam wrażenie że przy drugiej bramce zawodnik Zagłębia faulował bo przy wyskoku do główki wsparł się na Vukanie () przez co uniemożliwił mu jaką kolwiek interwencję.. Jak dla mnie ewidentny faul.. Jednak nie ma co sądzić zwycięsców, Brożek i Mak naprawdę dobre zawody, Wojtkowski odkąd skupił się na treningu a nie malowaniu ryja damskimi kosmetykami też wyrasta na przyzwoitego piłkarza.. No i cieszy mnie postawa Buchalika, wreszcie nie muszę drżeć przy każdym strzale w stronę naszej bramki a to jak podkoniec meczu przeciął dośrodkowanie to już mistrzostwo, oby był w takiej formie jak najdłuże !!
Odpowiedz cytując