Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 01.09.2019, 08:22
Mialem, juz w przerwie meczu, wkleic tu pewien fragment swojego komentarza po meczu z Jaga, cos o 3 na plecach... ale wygralismy wiec po co drazyc temat

Krotko: czyzby Wojtkowski zmienial sie w koncu w pilkarza? Nareszcie wyglada tak jak zawodnik Ekstraklasy powinien wygladac, duzo szumu z przodu i Vukovic bylby z niego dumny, bo jest sporo elementu zapier*dalania

Mowie wam powinnismy powoli rozkrecac akcje “Brozek na Polu” 41 bramek do celu Koniec przyszlego sezonu powinnismy miec najwieksza legende w historii tej ligi, a patrzac na specyfike dzisiejszych czasow i wyjazdow, legende nie do pobicia. Skoro Robak mogl, to i Pawel moze 2x20 bramek strzelic
Odpowiedz cytując