Mialem, juz w przerwie meczu, wkleic tu pewien fragment swojego komentarza po meczu z Jaga, cos o 3 na plecach... ale wygralismy wiec po co drazyc temat
Krotko: czyzby Wojtkowski zmienial sie w koncu w pilkarza? Nareszcie wyglada tak jak zawodnik Ekstraklasy powinien wygladac, duzo szumu z przodu i Vukovic bylby z niego dumny, bo jest sporo elementu zapier*dalania
Mowie wam powinnismy powoli rozkrecac akcje âBrozek na Poluâ

41 bramek do celu

Koniec przyszlego sezonu powinnismy miec najwieksza legende w historii tej ligi, a patrzac na specyfike dzisiejszych czasow i wyjazdow, legende nie do pobicia.

Skoro Robak mogl, to i Pawel moze 2x20 bramek strzelic
