Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.08.2019, 23:32
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Racja Mak 2 asysty
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty
Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy..
Powiem tak, wkurzają mnie takie straty, podobnie jak ta Niepsuja z Jaga, Natomiast jestem akurat świeżo po lekturze biografii Jurgena Kloppa i widzę u Stolarczyka bardzo dużo podobnych cech. Klopp zanim uczynił z BVB maszynkę do wygrywania tłukł im pewien schemat na przekór bardzo złym wynikom co kosztowało ich wiele porażek i dwa dość przeciętne sezony.
Zresztą.. wygranych się nie sądzi. Gramy co raz lepiej, drużyna się dobrze rozumie, wszyscy mają wspólny cel i mozna z optymizmem patrzeć w sezon.
Odpowiedz cytując