Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 31.08.2019, 23:14
Pawel zawstydza ta lige , swietna wiadomosc dla nas , marna o lidze ktorą zyjemy, kolejny mecz gdy jestesmy kozakami wlasnego podworka , szkoda , bo reszta druzyn jest na podobnym etapie ,
Odpowiedz cytując