|
Zwyciezcow sie nie sadzi ....znowu Pawel , szacun to malo powiedziane .....martwi kolejny barfzo przecietny mecz Kuby ( oczywiscie w kategoriach jego mozliwosci ) , ale to moze dobry prognostyk przed derbami ......kolejny mecz bez hamulcowego i bezproduktywnego w ofensywie ( to od zawsze moje zdanie ) Bashy
|