|
Gra ofensywa na plus. Brożek, Savicevic, Błaszczu (przerasta ta ligę o dwie klasy), Mak, Wojtkowski (mimo strat-będą z niego ludzie), na plus.
Silva i Niepsuj powinni odpocząć.
Obrona poza Klememzem nie przekonuje, choć Sadlok wykonał dziś mnóstwo pracy w ofensywie
|