Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 31.08.2019, 21:22
Gra ofensywa na plus. Brożek, Savicevic, Błaszczu (przerasta ta ligę o dwie klasy), Mak, Wojtkowski (mimo strat-będą z niego ludzie), na plus.

Silva i Niepsuj powinni odpocząć.
Obrona poza Klememzem nie przekonuje, choć Sadlok wykonał dziś mnóstwo pracy w ofensywie
Odpowiedz cytując