Lonia napisał(a):

Czy w CLJ gramy w roli gospodarza w Zabierzowie,tak jak w poprzednim sezonie?Drugie pytanie;gdzie gra druga drużyna w roli gospodarza?
Na stronie oficjalnej słabo to wygląda,CLJ ma terminarz z poprzedniego sezonu,składy nie zaktualizowane,nawet informacji o które pytam nie znalazłem na stronie,a powinienem. :-(
|
Tak, CLJ-ka gra mecze w roli gospodarza w Zabierzowie. Co do samego w sobie składu to jest to w moim odczuciu słabsza i to znacznie drużyna niż przed rokiem. Kwestia składów to przed meczem na twitterze są publikowane przed rozpoczęciem meczu.