Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 31.08.2019, 08:33
Lonia napisał(a):Wyświetl post
Czy w CLJ gramy w roli gospodarza w Zabierzowie,tak jak w poprzednim sezonie?Drugie pytanie;gdzie gra druga drużyna w roli gospodarza?
Na stronie oficjalnej słabo to wygląda,CLJ ma terminarz z poprzedniego sezonu,składy nie zaktualizowane,nawet informacji o które pytam nie znalazłem na stronie,a powinienem. :-(
Tak, CLJ-ka gra mecze w roli gospodarza w Zabierzowie. Co do samego w sobie składu to jest to w moim odczuciu słabsza i to znacznie drużyna niż przed rokiem. Kwestia składów to przed meczem na twitterze są publikowane przed rozpoczęciem meczu.
Odpowiedz cytując