kangurekm napisał(a):

|
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/
|
To prawda. Miałem podobne odczucia, ale nie chciałem kręcić z tego powodu afery. Jak widać, nie jestem jedyny... Podziękowania, z podpisem prezesa Wisłockiego, które załączone były do okazjonalnej koszulki, dotarły w idealnym stanie, więc dało się to zrobić w lepszy sposób. Również trochę się rozczarowałem. Wiadomo jest to fajna pamiątka, którą możnaby było oprawić sobie w ramkę. Szkoda...