Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20857
Stary 30.08.2019, 21:20
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/
To prawda. Miałem podobne odczucia, ale nie chciałem kręcić z tego powodu afery. Jak widać, nie jestem jedyny... Podziękowania, z podpisem prezesa Wisłockiego, które załączone były do okazjonalnej koszulki, dotarły w idealnym stanie, więc dało się to zrobić w lepszy sposób. Również trochę się rozczarowałem. Wiadomo jest to fajna pamiątka, którą możnaby było oprawić sobie w ramkę. Szkoda...
Odpowiedz cytując