Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20855
Stary 30.08.2019, 19:25
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Dostał ktoś akcje poczta? Bo to co ja zobaczyłem po wyjęciu z koperty to jakiś niesmieszny żart. Akcja jest w takim stanie, tak wymięta i powyginana jakby ją ktoś przezul i wypluł. To jakaś kpina.
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/
Odpowiedz cytując