ciacho napisał(a):

|
Dostał ktoś akcje poczta? Bo to co ja zobaczyłem po wyjęciu z koperty to jakiś niesmieszny żart. Akcja jest w takim stanie, tak wymięta i powyginana jakby ją ktoś przezul i wypluł. To jakaś kpina.
|
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/