Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 30.08.2019, 09:12
Jak słusznie gdzieś zauważono, kolejnym meczem na Reymonta będzie dopiero mecz derbowy za miesiac...
Wszyscy po bilety!
Oby ta przerwa upłynęła nam na wspominaniu świetnego wyniku z Zagłębiem. Mamy bardzo dużo rachunków do wyrównania.
Odpowiedz cytując