|
Oby w tym meczu nie zadziałała logika ekstraklasy. Normalnie powinniśmy ich ogolić wysoko i grać swoje.
Niepsuja bym zostawił a zmienił Sadloka od którego mimo ostatniej wpadki jest aktualnie dużo lepszy. W ataku Brozio. Pomoc : Kuba, Carlos, Chuca, Savicevic, Wojo. Obrona Burliga, Klemenz, Janicki, Niepsuj.
|