Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 25.08.2019, 20:26
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Wisła II Kraków - Beskid Andrychów. Mecz na jedną bramkę. Buksa (znów) strzelił, Kumah błyszczał

https://dziennikpolski24.pl/wisla-ii...ar/c2-14373885
Warto przeczytać całość:
DP napisał(a):
Powtórzmy: Serafin Szota, rocznik 1999. Kierował młodszymi kolegami.

- No, tak - uśmiecha się Filipek. - Średnia wieku tej drużyny to jakieś 18 lat. Przed 2000 rokiem urodziło się tylko trzech chłopaków, którzy zagrali: Kuba Bartosz, Mateusz Lis i właśnie Serafin. W końcówce do bramki wszedł Piotrek Zagórowski, rocznik 2004.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując