Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 24.08.2019, 18:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ależ my się cofaliśmy, ale oni nie podchodzili. Grali z kontry. Geniusz taktyczny Mamrota

Uważam, że jeżeli polska piłka ma przestać być pośmiewiskiem Europy takich Mamrotów, Probieży etc. nie powinno być na poziomie ekstraklasy. To jest tylko strata czasu i pieniędzy.
Drużyna, która próbuje kreować grę, choć nie zawsze to jej wychodzi ze względu na materiał ludzki, w końcu, statystycznie zacznie zdobywać więcej bramek i punktów niż drużyna nastawiona tylko na kontry.

Stolarczyk buduje drużynę grającą piłką, a nie lagą do przodu po błędzie rywala.

Wczoraj Jaga miała szczęście, bo gdyby w pierwszej połowie wpadło, co mogło wpaść z naszej strony, potem byśmy bardziej kontrolowali wydarzenia na boisku.

Zadowolony jestem z tego, co robi Stolarczyk, jak buduje drużynę.
Zadowolony jestem, że gramy piłką.
Szkoda mi, że wynik nie odzwierciedla gry.

Z całym szacunkiem dla Brożka, bo podziwiam, co ostatnio robi, gdybyśmy w ataku mieli choć takiego Imaza, który na małej przestrzeni, w tłoku potrafi szybciej zareagować, Białystok byłby wczoraj wzięty.

Z nadzieją czekam na kolejny mecz Wisły.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując