|
Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.
Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć .
|