Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14212
Stary 23.08.2019, 10:05
Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.

Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć .
Odpowiedz cytując