Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37060
Stary 21.08.2019, 21:43
Kuchciński latal to go już nie ma,Tusk latał to było cicho.Chociaż tak naprawdę to powinno być dawno unormowane.TVP za PO nie dało się także oglądać.
Niepaństowowe media to prawie wszystkie są własnością zagranicy. Moze wreszcie ktoś zrobi porządek i sprawi że będą w większości Polskie.