|
Jak to jest z tą wolnością wg PISu o której mówił ostatnio prezes Kaczyński?
TVP to chyba gorzej niż za komuny, tuba jednej partii .W ministerstwie sprawiedliwości , działa grupa ,która ma za zadanie szukać , fabrykowaćć haki na sędziów. Przecież takie komórki , gdzie szukali haków na ludzi to czasy SB i UB. Do tego mamy Marszałka Kuchcińskego ,który latał na obiad do domu samolotem i sam wylatał 4 mln złotych...
Pis nam obroni wolność . Niech sie w następnej kadencji zabiorą za nie-państwowe media , to bedziemy tu mieli zaraz druga Białoruś.
|