Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37059
Stary 20.08.2019, 22:40
Jak to jest z tą wolnością wg PISu o której mówił ostatnio prezes Kaczyński?
TVP to chyba gorzej niż za komuny, tuba jednej partii .W ministerstwie sprawiedliwości , działa grupa ,która ma za zadanie szukać , fabrykowaćć haki na sędziów. Przecież takie komórki , gdzie szukali haków na ludzi to czasy SB i UB. Do tego mamy Marszałka Kuchcińskego ,który latał na obiad do domu samolotem i sam wylatał 4 mln złotych...
Pis nam obroni wolność . Niech sie w następnej kadencji zabiorą za nie-państwowe media , to bedziemy tu mieli zaraz druga Białoruś.