obikenobi napisał(a):

Powyższe zestawienie jest chyba zrobione na podstawie rzeczywistej frekwencji, a nie podawanej. Tak wnioskuję po wyniku Legii, ostatnio też podali więcej niż 13 tysięcy.
Na Ekstrastats podają rzeczywistą, na tt pisali, że ich źródłem są raporty delegatów, a nie podawana frekwencja na stadionach. Na 90 minut też podają przybliżoną rzeczywistą.
|
Jednocześnie nawet dzisiaj ekstrastats wspomina o praktyce Legii i innych klubów w przekazywaniu umyślnie zawyżonej frekwencji.